İller Bankası Bölge Müdürün’den Bld.Başk. B.DESTEBAŞ’a Ziyaret.

İller Bankası Samsun Bölge Müdürü Osman Nuri BAŞARAN, Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ  ve İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri BAŞARAN, İlçemizde yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgi alışverişinin ardından yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İller Bankası Samsun Bölge Müdürü Osman Nuri BAŞARAN yaptığı açıklamada “Yakın çalışma içinde olduğumuz Hamamözü Belediyemizi ziyaret etmek istedik. Ben bizleri misafir eden değerli Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘a çok teşekkür ediyor, yaptığı ve yapacağı çalışmalardan ötürü görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ; “Öncelikle Hamamözü İlçemize gelerek bizleri ziyaret eden çok değerli Samsun Bölge Müdürümüze ve beraberindeki heyete bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İller Bankası şüphesiz ki biz belediyeler için büyük öneme sahip bir kurumdur. Ben bu noktada bizlere desteklerini hiç esirgemeyen başta Bölge Müdürümüz Osman Nuri BAŞARAN ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.” Dedi.