Belediye Başkanımız, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu.

Hamamözü Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ 2017-2018 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sona ermesiyle birlikte Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Karne dağıtım törenine Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘ın yanı sıra İlçemiz Kaymakamı Ahmet Salih POÇANOĞLU, Garnizon Komutanı Özcan SARIKAPLAN, İlçe Emniyet Amiri Mustafa GÖNEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal GÜRGİL, Atatürk İlkokulu Müdürü Ayhan DUMAN, öğretmenler,öğrenciler ve veliler katıldı.

Karne dağıtım töreninde “Öğrencilerimiz Geleceğimizin Teminatı ve Yarınlarımız” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ; “Yarınlara dair umutlarımızı, hedeflerimizi hep taze tutan yavrularımızın heyecan içerisinde beklediği karne dağıtımını bugün hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana önce çocuklarımız, gençlerimiz dedik. Eğitim alanında bir eksiklik yaşamamaları için çalışmalarımızı güçlendirerek sürdürdük, sürdürmeye de devam edeceğiz. Allah çocuklarımızın başarılarını daim etsin. Yarıyıl tatilinin tüm öğrenci, öğretmen ve veliler için de hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.