AK Parti Milletvekili H.ÇİLEZ ‘den Bld. Bşk. B.DESTEBAŞ ‘a Ziyaret.

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan ÇİLEZ, Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Amasya Milletvekili Hasan ÇİLEZ’e teşekkür etti.

Başkan DESTEBAŞ, “MİLLETVEKİLLERİMİZİN GÜZEL HİZMETLERİN ALTINA İMZA ATACAKLARINA YÜREKTEN İNANIYORUM”

Ak Parti Milletvekillerinin yeni dönemde güzel çalışmalar yapacaklarına inandıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, “Milletvekilimiz Sayın Hasan ÇİLEZ çok yoğun geçen seçim döneminden sonra sürdürdüğü çalışmalar kapsamında bugünde Belediyemizi ve parti teşkilatımızı ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde gerek Sayın Milletvekilimiz Hasan ÇİLEZ ’in gerekse Mustafa Levent KARAHOCAGİL vekilimizin faydalı hizmetler yapacaklarına, güzel hizmetlerin altına imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Rabbim yardımcımız olsun, başarılar diliyorum” dedi.

CİLEZ, “BAŞKAN DESTEBAŞ ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLIYOR”

Ak Parti Milletvekili Hasan ÇİLEZ ise, Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ’ın çok tecrübeli bir yönetici olduğunu ve başarılı hizmetlerde bulunduğunu ifade etti.

ÇİLEZ, “24 Haziran seçimlerinden sonra başkanımıza hem teşekkür ziyaretinde hem de istişarelerde bulunuyoruz. Hamamözü Belediyemiz hizmetlerin halka seri ve süratli bir şekilde ulaşması anlamında ayrı bir konuma sahiptir. Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ tecrübeli ve deneyimli bir çalışma sağlayarak yaptığı hizmetlerle Hamamözüne önemli kazanımlar sağladı.Kendisini yürekten tebrik ediyorum. İnşallah bizlerde herzaman elimizden gelen gahret ve desteği sağlayacağız. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.”

Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet KAHRİMAN, İl Genel Meclis Üyesi Ömer Faruk ALTUNAY ve Mehmet Şükrü ARSLAN ‘da bulundu.