Ak Parti Seçim Bürosu Dualarla Açıldı.

Ak Parti Seçim Bürosu Dualarla Açıldı.

Hamamözü AK Parti ilçe teşkilatı seçim irtibat bürosu 1 Mart 2019 Cuma günü düzenlenen törenle açıldı.
AK Parti seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Belediye Başkanımız Bahattin Destebaş; “Seçim İrtibat bürosu açılışına hoş geldiniz.
Bugün itibariyle milletvekilimiz, ilçe başkanımız ile bizlere gönül veren gönüldaşlarımız ile beraber seçim büromuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. Yoğun bir katılım var. Halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. Allah çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin inşallah. Bizleri yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı utandırmasın 31 Mart’ta yapılacak seçimler ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun ” dedi.

Bu millet bir kez ayağa kalktı bir daha bu millete diz çöktürmeyi akıllarından bile geçiremeyecekler diyen AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez; “Yerel seçimleri bayağılaştırmaya çalışıyorlar ve Cumhur ittifakında bir sorun oluşursa bunu bir siyasi kriz haline sokacaklar ve yeni bir kriz oluşturmaya çalışarak Türkiye’nin önünü tıkamak istiyorlar.Bölgesinde güçlü bir Türkiye istemiyorlar. Onlar istemiyor diye biz davamızdan vazgeçmeyiz.
Bu millet bir kez ayağa kalktı bir daha bu millete diz çöktürmeyi akıllarından bile geçiremeyecekler.
Önümüzde son bir viraj var ve 31 Mart’taki virajı halkımızın duası ve desteği ile dönersek önümüzde beş yıllık dolu dolu hizmet edeceğimiz bir istikrarlı bir süre var. Bu süreçte milli güvenlik meselelerimiz olmak üzere hepsini halledip milletimize yüzümüzü döndüğümüz zaman tüm ihtiyaçları bir bir çözeceğiz” dedi.

Açılış törenine Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Belediye Başkanımız Bahattin Destebaş, İlçe Başkanı Ahmet Kahriman, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Seçim bürosu açılışının ardından Milletvekilimiz Hasan ÇİLEZ, Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, İlçe Başkanı Ahmet KAHRİMAN ve İlçe teşkilatı esnafları ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.