Kaymakam POÇANOĞLU’ndan Bld. Bşk.DESTEBAŞ’a İade-i Ziyaret.

20171116_140654Hamamözü İlçemize yeni atanan ve geçtiğimiz hafta göreve başlayan Kaymakam V.  Ahmet Salih POÇANOĞLU, Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘a iade-i ziyarette bulundu.

İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Kaymakam V. Ahmet Salih POÇANOĞLU ve Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, ilçede iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında görüştü.

Hamamözü’nün güzel bir ilçe olduğunu ifade eden Kaymakam V. Ahmet Salih POÇANOĞLU “Hamamözü her yönüyle çok güzel bir ilçe. Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız.” dedi.

Kaymakam POÇANOĞLU ‘nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ise, “Sayın Kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle büyük bir uyum içinde çalışacağımızdan hiç şüphem yok. Hamamözü İlçemize güzel yatırımlar ve hizmetler için birlikte çalışacağız. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.” dedi.