Eğitim, Ülkemizin Geleceğinin Temel Taşıdır.

Hamamözü Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, “Eğitim Kurumlarını Ziyaret” kapsamında belirli aralıklarla ilçemiz de bulunan okullara ziyaret gerçekleştirmeye devam ediyor.

Eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, İlçemiz merkezinde bulunan Atatürk İlkokulu, Hamit Kaplan Ortaokulu ve Adil Candemir ÇPA Lisesi okul yönetimi ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sık sık eğitim camiası ile görüşmeye özen gösterdiklerini belirten Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, öğretmen ve idarecilerin fikir ve önerilerinin kendilerine yol gösterdiğine vurgu yaparak, istişare geleneğini yaygınlaştırmanın çok faydasını gördüklerini ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, görev süresinin başlamasından bu güne kadar toplumun her kesimi ile belirli periyotlarda bir araya geldiklerini dile getirdi. Belediye olarak eğitim camiası için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Eğitim, ülkemizin geleceğinin temel taşıdır. Öğrencilerimizin vatana ve millete faydalı bireyler olması için bizler de her zaman destek olmaya tabi ki hazırız.” Dedi.

Yapılan ziyaret sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal GÜRGİL ‘de; “Tüm okullarımıza maddi ve manevi katkılarda bulunan ve desteklerini hiç esirgemeyen eğitim gönüllüsü Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘a huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.