B.DESTEBAŞ Öksüz,Yetim Çocuk lar ve Aileleri ile Bir Araya Geldi.

Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, ilçemizde ve köylerinde yaşayan öksüz ve yetim çocuklar ile aileleriyle iftarda bir araya geldi.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda birlikte olmayı arzu ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, davetlerini kabul ederek iftar yemeğine katılan ailelere teşekkür etti.

Öksüz ve yetim aileleri ile birlikte bir arada olma imkanına sahip olduklarını kaydeden Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ;

“Dünya hayatı çeşitli imtihanlarla geçmekte. Bunlardan bazıları da insanların sevdiklerinin erken veya belki bizlerin arzu etmediği zaman diliminde Rabbine kavuşmasıdır. Bu bir imtihan meselesidir.Bugün burada sadece ekmeğimizi değil yüreğimizi, sevincimizi, aynı maneviyatı paylaşıyoruz. Bir yetim olarak büyüyüp tüm yetimlere yol gösteren bir peygamberin ümmetiyiz. Bugün Hz. Peygamberimizi temsil eden evlatlarımızla birlikteyiz. Biliyoruz ki insan olmak, salih bir kul olmak ancak paylaşarak mümkün olur.

Bizler de öksüz ve yetim yavrularımıza karşı hem maddi hem de manevi sorumluluklarımızın farkındayız, elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz, bundan sonra da buna gayret göstereceğiz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi güçlü eylesin. Tüm yetim ve öksüzlerimizin yüzünün güldürsün. İbadetlerimizi kabul etsin.” dedi.

İftar yemeğinin sonunda Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, çocuklara çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar proğramına Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ ‘ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ahmet KAHRİMAN ‘da katıldı.