Belediye Başkanımız Güreş Şampiyonlarını Ağırladı.

Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, okullar arası Yıldızlar ve Gençler İl seçmelerinde dereceye giren güreş öğrencilerini ağırladı.

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Güreş kursiyerleri öğrencilerinin, okullar arası yıldızlar il seçmelerinde Murat KAMBUR antrenörlüğünde dereceye giren güreş öğrencilerini ağırlayan Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ güreş öğrencileri ile tek tek sohbet ederek, elde ettikleri başarılardan dolayı teşekkür edip çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan DESTEBAŞ:” Sadece eğitim alanında değil, spor alanında da çocuklarımızın özgüveni tam, başarılı insanlar olarak yetişmesi noktasında Hamamözü Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. İnşallah uluslararası başarılara imza atacak güreşçiler de yetiştireceğiz.Tekrar bütün güreşcilerimizi tebrik eder, emeği geçenlere de Teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal GÜRGİL, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer ÖZDEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Atilla ÇAĞLAR, Hamit Kaplan Ortaokulu Müdürü Murat DURSUN, Atatürk İlkokulu Müdürü Ayhan DUMAN, Adil Candemir Ç.P.A.Lisesi Müdürü Erdoğan ŞENOL, Adil Candemir Ç.P.A.Lisesi Beden Eğitim Öğretmeni İbrahim DUĞAN, Hamit Kaplan Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Ayfer PEKMEZLİ ve Antrenör Murat KAMBUR ‘da eşlik etti.